Misja handlowa przedsiębiorców z Wietnamu, 9 – 13 czerwca – branża spożywcza

13 czerwca zakończyła się wizyta handlowa wietnamskich przedstawicieli środowisk kupieckich z branży spożywczej. Misja handlowa odbywała się w wojewódstwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorcy z Wietnamu mieli szansę lepiej poznać polski przemysł ciężki, odwiedzając siedziby wiodących polskich firm zajmujących się produkcją maszyn i urządzeń do obróbki mięs oraz produkcją artykułów spożywczych.

Wśród gości z Wietnamu znaleźli się decydenci i inwestorzy z ThongTan Food, Unimart Supermaket, Hapro Distribution JSC, Polmax International Investment and Food Techolog, StarFood, Visco JSC.

Podczas wizyty w województwie kujawsko-pomorskim goście udali się na spotkania w siedzibach firm: CombiLine w Toruniu, Drobex Sp. Z o.o. w Solcu Kujawskim, Grados w Aleksandrowcu Kujawskim.  Ponadto województwo zaprezentowało swój potencjał inwestycyjny i prężny rozwój poprzez organizację spotkania w Podstrefie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, podczas którego kontrahenci z Wietnamu  poznali możliwości inwestycyjne w regionie.

Kolejną szansą na networking były spotkania B2B, które odbyły się w Toruniu. Na spotkaniach , które organizowany były w  scisłej współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Kujawsko-Pomorskiego oraz Centrum Obsługi Importerów i Eksporterów pojawili się między innymi przedstawiciele ARTEX, Majami sp. z.o.o. sp. k., Agroklaster, Combi Line sp. z o.o., Marbest Sp. z o.o., Makani Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o,o., Abplanalp Consulting Sp. z o.o., SunSad Sp.z o.o., UO-Technologia Sp.z o.o., ACTIV Sp.z o.o. i wiele innych.

W czasie obydwu spotkań spotkań Polscy przedstawiciele branży mieli okazję zaprezentować swoje produkty i porozmawiać z indonezyjskimi dystrybutorami.

Wizyta w Polsce zaowocowała interesującymi dyskusjami o perspektywach i sukcesach polskiego sektora spożywczego, polsko-wietnamskiej współpracy oraz nawiązaniem ciekawych, rokujących kontaktów.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s