Misja handlowa przedsiębiorców z Indii, 10–15 maja – branża IT

W dniach 10-15 maja odbyła się wizyta studyjna sześciu przedsiębiorców z Indii, reprezentujących sektor IT. Nasi goście w ramach misji gospodarczej odwiedzili województwo mazowieckie w tym Warszawę i Płock.

W Warszawie przedsiębiorcy odwiedzili siedziby trzech firm reprezentujących różne aspekty sektora IT: ThinkTank, SMT Software oraz Fuero Interactive/Fuero Games. W trakcie spotkań reprezentanci firm z Indii dokładnie zapoznali się z ofertą firm z Polski, a także poznali specyfikę kultury biznesowej w Polsce. Przedsiębiorcy dowiedzieli się także o możliwościach inwestycyjnych w województwie mazowieckim, odwiedzając Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny.

Nasi goście wzięli również udział w spotkaniach B2B, podczas których zapoznali się z ofertą 24 polskich przedsiębiorców reprezentujących branżę IT. Spotkanie odbyło się 11 maja w Warszawie w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ulicy Jagiellońskiej.

Dzięki zorganizowanej wizycie studyjnej przedsiębiorcy z Indii mieli okazję dokładnie zapoznać się z szeroką ofertą naszego sektora nowych technologii. Dla firm z Polski była to doskonała okazja aby poznać i rozumieć specyfikę oraz skalę biznesu IT w Indiach.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s